top of page
16a.jpg

Mam na imię Dorota i zapraszam Was do mojego świata... pełnego kolorów, trochę baśniowego, trochę sentymentalnego...

Fotografuję od ponad 16 lat. Początkowo robiłam zdjęcia mojej córeczce, potem "zabrałam się" za moje koleżanki ze studiów.  To podczas pracy z nimi zobaczyłam jak pięknie jest odkrywać kogoś na nowo dzięki fotografii. Jak krok po kroku można pokazać kogoś kogo się zna na co dzień, w zupełnie nowy sposób, w zupełnie innym świetle. Bardzo często to nowe ja jest również zaskoczeniem dla samego fotografowanego.

Z wykształcenia jestem lekarzem ( tak wiem, że to nietypowe połączenie ),  dzięki temu świetnie orientuję się jakie są potrzeby i możliwości fotografowanych przeze mnie noworodków i dzieci. Podczas sesji bardzo ważne jest dla mnie by były bezpieczne a całe przedsięwzięcie nie było dla nich za dużym obciążeniem.

 

Moja pasja do fotografii i tworzenia świata moimi oczami  sprawiła, że obecnie jestem głównie fotografem. Specjalizuję się w fotografii noworodkowej, dziecięcej, ciążowej i portretowej. 

Prywatnie jestem mamą trójki dzieciaków , które od lat są dla mnie inspiracją i motywacją do tworzenia nowych pięknych obrazów.

Jeśli podobają Ci się moje prace, proszę pozwól mi stworzyć coś pięknego również dla Ciebie

fot. Adriana Photography
bottom of page