top of page
20170609_133714
20170609_133947_edited
20170505_114507
20171220_144546_edited

informacje dotyczące sesji

1.   Sesje wykonuję od poniedziałku do piątku w godzinach 9-15. Wyjątkiem są sesje z Chrztu, Komunii, ślubów  lub jeśli sama zaproponuję ten termin jako jedyny możliwy do przeprowadzenia sesji. W innym przypadku  sesja w sobotę płatna + 150 zł do ceny pakietu. Sesje plenerowe mogą odbywać się w późniejszych godzinach jeśli warunki pozwolą . 

2. Płatności za sesję dokonujemy w dniu sesji lub po wcześniejszym uzgodnieniu przelewem na konto.               

            

3. W cenę sesji wykonywanych w plenerze lub sesji z ceremonii Chrztu itp . wliczony jest dojazd samochodem w promieniu 10 km od Wejherowa. Powyżej tej odległości trzeba doliczyć dojazd w cenie 1 zł/km. W przypadku dalekich       dystansów cena za dojazd ustalana jest indywidualnie.

4. Wszystkie zdjęcia , które przekazuję , poddane są autorskiej obróbce. Dużą wagę przywiązuję by zdjęciom nadać charakterystyczny dla mnie klimat. Nie przekazuję zdjęć surowych ( nie obrobionych).

5.  Czas oczekiwania na opracowane zdjęcia wynosi od 2 do 4 tygodni w zależności od sesji.  Termin opracowania sesji reportażowych ustalam indywidualnie. Obróbka ekspresowa + 50 % ceny pakietu

6. Czas oczekiwania na produkty poza pakietem - albumy, wydruki , ustalany jest indywidualnie. Płatność za produkty zamawiane dodatkowo następuje w momencie złożenia zamówienia.

7. Istnieje możliwość zamówienia większych albumów niż w pakiecie . Realizuję zamówienia na wydruki wielkoformatowe, wykonane na sztywnej piance.

8. Zależy mi, by byli Państwo zadowoleni z końcowego efektu sesji , wiec dbam o wybór  aranżacji podczas sesji oraz o końcowy wygląd zdjęć. Przy tworzeniu albumów zadbam , by tworzyły spójną i piękną całość.

Jeśli podobają się Wam moje prace, zapraszam serdecznie.  Zaufajcie i pozwólcie mi stworzyć dla Was coś pięknego .

bottom of page